Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

PREZENT NA PIERWSZĄ KOMUNIĘ

Pierwsza Komunia Święta to ważny dzień w życiu młodego człowieka oraz jego najbliższych. W tak ważnej chwili warto podarować wyjątkowy prezent na pierwszą komunię. W dzisiejszych czasach,  skupiamy się głównie na dobrach materialnych, często naszymi wyborami kierują pieniądze. Zapominamy o rozwoju duchowym i nie dostrzegamy piękna, jakie nas otacza. Dzień Pierwszej Komunii może być pretekstem do zmiany naszego myślenia. Sakrament Komunii to ważny moment w życiu dziecka. To symboliczne przekroczenie pewnej granicy. Wyjście ze świata dziecka i wkraczanie w świat dorosłych.

Nie widzieć czemu dzień Komunii stał się wyścigami, kto da dziecku droższy prezent, więcej pieniędzy w kopercie. A może zamiast telefonów, tabletów czy innych drogich gadżetów, podarować dziecku coś znacznie cenniejszego? Może podarować mu uczucia, wrażliwość, emocje. Obraz Anioła to prezent, który sprawi, że młody człowiek dostrzeże w życiu coś więcej, niż tylko świat materialny. Jeśli nie chcesz by był to obraz, ale by Anioł Stróż był zawszy przy dziecku, to możesz mu podarować anielską biżuterię, zakładkę do książki czy brelok do kluczy. Anielska biżuteria może zawierać dowolny mój obraz. Wykonamy ją dla Ciebie na zamówienia. Zajrzyj na https://galerialilu.com/moda/bizuteria-anielska.html

Pierwsza Komunia

DLACZEGO ANIOŁ TO DOBRY PREZENT NA KOMUNIĘ

Nasz pomysł na pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej to prezent, który będzie z dzieckiem cały czas. To obraz Anioła, który zawiśnie na ścianie, zamiast wylądować w szafie. Obrazek może być tez dodatkiem do prezentu. Zamiast kwiatów, które zwiędną. Zamiast kartki z życzeniami, która trafi do szuflady. Na odwrocie obrazka, możemy napisać Twoją osobistą dedykację, życzenia, czy sentencję. Możemy też przygotować Ci miejsce, gdzie sam wpiszesz swoje życzenia. Obraz Anioła to rzecz wyjątkowa i niepowtarzalna. Jest alternatywą dla zalewającej nas chińszczyzny. Stanie się piękną pamiątką dla młodego człowieka. Będzie mu codziennie przypominać o tym, że nie jest sam. Będzie się nim opiekował i przypominał o Twojej miłości.

CO DAJĄ ANIOŁY

Obraz z Aniołkiem kształtuje w dziecku wrażliwość, otwiera na emocje, na rozmowę o uczuciach. Niech w życiu dziecka naprawdę pojawi się ten opiekuńczy Anioł Stróż, niech uczy, prowadzi, pomaga. Dzieci od najmłodszych lat kształtują swój światopogląd, uczą się wrażliwości i postrzegania świata. Prezent na pierwszą komunię w postaci Anioła, pozwoli dziecku poznać Anielski świat. Odciągnie go od gier i wirtualnego życia, które na co dzień dziecko ogląda w komórce czy tablecie. Dodatkowo każdy Anioł Stróż niesie ze sobą Anielskie przesłanie. Ma za zadanie opiekować się młodym człowiekiem. Przypominać mu o rozwoju duchowym. Obraz ma za zadanie obudzić w nim wrażliwość na sztukę i wzbudzać emocje.

TECHNIKA WYKONANIA OBRAZÓW

Anioły na Pierwszą Komunię to zbiór moich obrazów z różnych kolekcji. Znajdują się tu obrazy z serii Anioł Stróż na każdy dzień roku, ale także z serii Aniołów Dziecięcych. Powstawały na początku z czystej tęsknoty za magią dziecięcego świata. Oryginały obrazów malowane farbami akrylowymi na płótnie. Wszystkie obrazy na prezent komunijny możecie zakupić jako autorskie reprodukcje. Wypracowaną przeze mnie techniką, przenoszenia obrazu na deskę i na płótno. Z tyłu obrazu możemy przygotować miejsce do wpisania Twojej dedykacji, życzeń czy sentencji, możemy również zrobić to za Ciebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl