Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

PREZENTY DLA MAMY, DLA TATY

Dzień matki oraz dzień ojca to bardzo ważne dni, nie tylko dla rodziców, ale także dla dzieci. I nie chodzi tu tylko o małe dzieci, ale głównie także o osoby dorosłe. Dla naszych rodziców zawsze będziemy dziećmi, bez względu na to ile mamy lat, czy dziesięć czy pięćdziesiąt. W te szczególne święta, jakimi są dzień mamy i dzień ojca, chcemy okazać rodzicom naszą miłość i wdzięczność. Wyrazić to możemy przez odpowiedni prezent dla mamy i taty.

Chcemy podarować im coś, co pokaże jak bardzo ich kochamy i doceniamy za to co dla nas przez całe życie robią. Bo to rodzice byli przy nas, kiedy ich potrzebowaliśmy. Jak byliśmy mali i wymagaliśmy ich całkowitej uwagi i miłości. Jak byliśmy starsi i niezbędna nam była ich opieka i pomoc, a także w życiu dorosłym, gdy często potrzebna jest ich rada i wsparcie. Obraz z motywem anielskim będzie pięknym prezentem dla mamy i dla taty, nie tylko w dniu matki i w dniu ojca.

Dla Mamy, dla taty

Anielska Maryjka Chleb Anielska Maryjka Chleb
Cena: 95,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anielska Maryjka Dom Anielska Maryjka Dom
Cena: 95,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anielska Maryjka Drzewa Anielska Maryjka Drzewa
Cena: 95,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anielska Maryjka Kawa Anielska Maryjka Kawa
Cena: 95,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 12 stycznia Anioł Stróż 12 stycznia
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 6 lutego Anioł Stróż 6 lutego
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 18 lutego Anioł Stróż 18 lutego
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Domowy Anioł Domowy
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł w ogrodzie Anioł w ogrodzie
Cena: 95,00 zł
szt.
zobacz więcej
Spotkanie Przyjaciół Spotkanie Przyjaciół
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wiadomość od Anioła Wiadomość od Anioła
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 9 marca Anioł Stróż 9 marca
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 22 marca Anioł Stróż 22 marca
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 26 marca Anioł Stróż 26 marca
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 8 kwietnia Anioł Stróż 8 kwietnia
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 14 kwietnia Anioł Stróż 14 kwietnia
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 30 kwietnia Anioł Stróż 30 kwietnia
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 26 maja Anioł Stróż 26 maja
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej

CO PRZEDSTAWIAJĄ OBRAZY DLA MAMY I TATY

W tej kategorii znajdziecie kolorowe Anioły z cyklu Anioł Stróż na każdy dzień roku. Obrazy te są pełne uczuć, pokazują miłość rodzica do dziecka, miłość córki, syna do matki i ojca. Bo przecież rodzice to tacy nasi Aniołowie, nasi opiekunowie. Obrazy ukazują uczucia jakimi są bliskość, troska, opieka, ochrona i oddanie. Pokazują również radość, szczęście i niewyobrażalną, czystą miłość między rodzicami i dziećmi, między Aniołami i ludźmi.

Kolejna seria obrazów to Anioły Tęczowego Serca. Przepiękny prezent zwłaszcza dla mamy. To seria siedmiu Aniołów w pięknych kolorach tęczy. Każdy Anioł ma skrzydła w kształcie serca i jest w innym kolorze. Kolory tęczy reprezentują daną czakrę, czyli ważny ośrodek energetyczne w ciele. Każdy z nich niesie ze sobą jakieś przesłanie, a razem tworzą tęczową całość. Do kupienia pojedynczo, w zestawie trzech lub siedmiu.

Znajdziecie tu również czarnobiałe grafiki dłoni z serii „Wędrówka Piór – Oddanie”. Grafiki te w symboliczny sposób obrazują to, że zawsze możemy liczyć na matkę i ojca. Rodzice zawszę podadzą nam pomocną dłoń, jeśli tylko będziemy tego potrzebować. Bo to mama i tato od najmłodszych lat prowadzili nas przez życie za rękę. I mimo że dorastamy i usamodzielniamy się, to oni zawsze będą obok, gotowi, by nas wesprzeć.

 

DLACZEGO WARTO PODAROWAĆ ANIOŁA W PREZENCIE

Prezenty często przysparzają nam problemów. Nie raz zastanawialiście się co podarować mamie, czy tacie? Co dać osobie tak nam bliskiej? Jak wyrazić swoją wdzięczność i miłość za pomocą rzeczy materialnej? Dzień matki, dzień ojca, czy też urodziny, albo imieniny któregoś z rodziców, to ważne dla Ciebie święto. Chcesz sprawić im radość, ale także podarować coś oryginalnego i niepowtarzalnego. Tak żeby poczuli, że jest to prezent przygotowany specjalnie z myślą o nich.

Obraz z Aniołem to doskonały pomysł, na prezent. Bo oprócz rzeczy materialnej ofiarowujesz matce i ojcu, również symbol miłości i wdzięczności za wszystko co dla Ciebie zrobili. Anioły roztoczą nad rodzicami opiekę, tak jak oni roztaczali nad Tobą. Będą im przypominać o Tobie, Twojej miłości, ale również dadzą im poczucie ochrony i opieki. Obrazy stanowią również piękny do wystroju wnętrza, pasują do każdego pomieszczenia w domu. Anioł może w korytarzu widać wchodzących do domu, lub czuwać nad snem w sypialni. Może zdobić ścianę salonu, albo pomagać nam w pracowni. Można tu znaleźć coś dla miłośników kolorów, ale także dla osób ceniących stonowane wnętrza,

TECHNIKA WYKONANIA OBRAZÓW

Prezenty dla mamy i dla taty to obrazy z różnych moich kolekcji. Znajdują się tu obrazy z serii Anioł Stróż na każdy dzień roku, ale także seria grafik „Wędrówka piór – Oddanie. Jest tu również kolekcja Anioł Tęczowe Serce, Anioły w siedmiu kolorach tęczy. Oryginały obrazów z kolekcji Anioł Stróż na każdy dzień roku malowane były techniką akryl na płótnie. Grafiki to technika mieszana tusz i ołówek. Anioł Tęczowe serce to graficzna, autorska przeróbka moich obrazu z kolekcji Anioły Tęczy. Wszystkie obrazy na prezenty możecie zakupić jako autorskie reprodukcje. Wypracowaną przeze mnie techniką, przenoszenia obrazu na deskę i na płótno, a także w postaci wydruków na matowym papierze kredowym wysokiej jakości o gramaturze 250 g/m2. Grafiki formatu powyżej A3 na papierze półsyntetycznym lub fotograficznym 170 g/m2. Wszystkie reprodukcje są przeze mnie sygnowane. Wybór należy do Was.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl