Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

ZAKOCHANI – ANIOŁY MIŁOŚCI

Anioły Miłości to cykl obrazów przedstawiających parę anielską przepełnioną najważniejszymi  ludzkimi uczuciami, jakimi jest miłość i potrzeba bliskości drugiej osoby. Każdy z nas potrzebuje do życia drugiego człowieka, bo każdy potrzebuje dzielić z kimś swoje codzienne sprawy, radości i smutki. Anioły Miłości mają za zadanie opiekować się osobami nie tylko zakochanymi, w związkach partnerskich czy małżeńskich. Są stworzone również do opieki nad osobami, które tej miłości i bliskości szukają. Osobami, które przeżyły relacje z drugim człowiekiem, albo straciły kogoś bliskiego.  Zakochani to nie tylko młodzi ludzie, którzy się niedawno poznali i zachwycili sobą. Zakochani to młodsi i starsi, narzeczeni i nowożeńcy, kochankowie. To najlepsi przyjaciele, "świeżo upieczeni" zakochani i kochający się od wielu lat małżonkowie po przejściach. Każda miłość jest wyjątkowa i zasługuje na wyróżnienie i waśnie ta myśl mi przyświecała, malując obrazy z Aniołami Miłości.

CO PRZEDSTAWIAJĄ ANIOŁY MIŁOŚCI

Portretuję miłość jako uczucie najwyższe, najważniejsze. Moje obrazy Zakochanych, Aniołów Miłości pokazują wachlarz uczuć i emocji jakie towarzyszą ludziom w ich życiu codziennym. Czasem są to gesty przytulenia i okazywania bliskości. Czasem wspólnie przeżywany smutek, czy dzielenie się ze sobą problemami. A czasem zwykła tęsknota za kimś bliskim, kto jest daleko lub odszedł i zostawił pustkę w naszym życiu. Miłość i bycie z drugim człowiekiem napędza nas do życia i do działania. Bo to właśnie miłość powoduje, że odczuwamy radość i szczęście, gdy zasypiamy i budzimy się obok ukochanej osoby. Również gdy spotkamy się w domu po ciężkim dniu pracy. A szczególnie, kiedy w razie problemów mamy z kim porozmawiać, przytulić się czy się wypłakać.

Każdy z tych obrazów możesz zamówić w postaci zakładki do książki.

 

ZAKOCHANI - ANIOŁY MIŁOŚCI

Anioł Stróż 1 lutego Anioł Stróż 1 lutego
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 2 lutego Anioł Stróż 2 lutego
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 15 lutego Anioł Stróż 15 lutego
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 6 kwietnia Anioł Stróż 6 kwietnia
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 21 kwietnia Anioł Stróż 21 kwietnia
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 5 maja Anioł Stróż 5 maja
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 21 maja Anioł Stróż 21 maja
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 4 czerwca Anioł Stróż 4 czerwca
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 20 czerwca Anioł Stróż 20 czerwca
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 1 lipca Anioł Stróż 1 lipca
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 30 lipca Anioł Stróż 30 lipca
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 6 września Anioł Stróż 6 września
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 13 września Anioł Stróż 13 września
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 15 listopada Anioł Stróż 15 listopada
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Anioł Stróż 5 grudnia Anioł Stróż 5 grudnia
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej

JAK ANIOŁY MIŁOŚCI MOGĄ NAM POMÓC?

Anioły Miłości są bardzo potrzebne w dzisiejszych, trudnych i dziwnych czasach, kiedy to ludzie odwracają i odsuwają się od siebie. W tej całej gonitwie za pieniądzem, dobrami materialnymi zdarza nam się zapominać o potrzebach emocjonalnych i duchowych. Często jesteśmy zbyt zmęczeni, żeby skierować myśli w stronę ukochanej osoby, żeby okazać jej odrobinę zainteresowania. Zadaniem Aniołów Miłości jest przypominanie nam o wartościach niematerialnych, jakimi są czułość, wspólnie spędzany czas, dzielenie się życiem codziennym.

Anioły Miłości pokazują, że często wystarczy drobny gest, dotknięcie policzka, zrobienie śniadania do pracy, czy ulubionego obiadu. Spacer za rękę, telefon w ciągu dnia i zwykłe słowo kocham wystarczą by przypomnieć sobie jakim cudownym uczuciem jest miłość.  I nie ma znaczenia, czy jest to miłość radosna i beztroska, czy przeplatana wyrzeczeniami i zmartwieniami. Często miłość wiąże się z trudami życia codziennego. Jeśli przysięgamy drugiej osobie „na dobre i na złe”, „dopóki śmierć nas nie rozłączy”, często ta miłość bywa trudna, pełna smutku i patrzenia na cierpienie najbliższej ukochanej osoby. Anioły Miłości mają dawać Wam siłę i trwać przy Was w momentach zwątpienia i rezygnacji.

ANIOŁY MIŁOŚCI W DOMU

Zakochani Anioły Miłości to obrazy, które będą pasować na ściany każdego domu, czy mieszkania. Dzięki swej różnorodnej kolorystyce udekorują każdą ścianę. Dla miłośników stonowanych wnętrz, czerni i bieli doskonałym wyborem będą grafiki „Dłonie” przedstawiające miłość bardziej symbolicznie. Obraz Zakochanych możecie zamówić w kolorach psujących do Waszej sypialni czy innego pokoju; czerwieni, błękicie, fiolecie, czy szarościach. Zakochani, Anioły Miłości to także doskonały prezent dla naszych najbliższych, na takie okazje jak ślub, rocznica, czy walentynki. Obdarowując najbliższe osoby Aniołami Miłości, okazujesz im jak ważni są dla Ciebie i jak istotne w Twoim życiu są uczucia i emocje.

TECHNIKA WYKONANIA OBRAZÓW

Zakochani - Anioły Miłości to zbiór moich obrazów z różnych kolekcji. Znajdują się tu obrazy z serii Anioł Stróż na każdy dzień roku, przedstawiające pary zakochanych Aniołów, ale także cykl grafik „Dłonie”, czy też różne formy pary anielskiej z jednym skrzydłem. Oryginały prac Aniołów Miłości w większości wykonane są techniką; akryl na płótnie, grafiki „Dłonie” techniką mieszaną własną; tusz i ołówek. Wszystkie obrazy z serii Zakochanych możecie zakupić w oryginale oraz  jako autorskie reprodukcje, opracowaną przeze mnie techniką, przenoszenia obrazu na deskę i na płótno. Wybór należy do Was.

Szukajmy miłości, cieszmy się nią i pielęgnujmy w sobie i w Naszych bliskich.

„Wszyscy jesteśmy Aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać tylko wtedy, gdy obejmiemy drugiego człowieka”

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl